Porovnanie: Rýchle pôžičky a úvery

Porovnanie Rýchlych pôžičiek s úvermi.

Rýchlosť vybavenia

Rýchlu pôžičku vybavíte u mnohých poskytovateľov už do druhého dňa. Stály klienti môžu získať peniaze takmer ihneď.

Na rozdiel od toho, na získanie spotrebného úveru v banke často potrebujete niekoľko dní. Rýchlejšou možnosťou ako štandardný spotrebný úver je využitie povoleného prečerpania alebo kreditná karta. Ich získanie nie je veľmi náročné, avšak na získanie väčších finančných prostriedkov musíte mať dlhodobo vyšší príjem.

Výška poskytnutých prostriedkov

Rýchle pôžičky je možné získať už od veľmi nízkych súm, vďaka tomu sa nemusíte zaväzovať splácať úroky zo zbytočne veľkého úveru.

Overovanie príjmov

Pôžičkovým spoločnostiam stačí dokladovať príjem za omnoho kratšie obdobie ako je to zvykom pri spotrebných úverov. Vďaka tomu môžu pôžičku získať aj ľudia, ktorý boli donedávna nezamestnaný.

Taktiež omnoho voľnejšie pristupujú k zápisom v registri dlžníkov, čiže finančné prostriedky môžete získať omnoho ľahšie aj keď ste v minulosti mali problémy (a máte negatívny zápis v registri dlžníkov) a niektoré spoločnosti dokonca poskytujú pôžičky aj bez kontroly registra.

Ručenie

V tomto bode je ponuka pôžičkových spoločností aj bánk podobná. V prípade nižších súm nie je potrebné ani ručenie (nehnuteľnosťou) ani ručiteľ.

Ak ste sa rozhodli, pozrite si aktuálnu ponuku rýchlych pôžičiek.

Tento obsah bol zaradený v Pôžičkové články. Zálohujte si trvalý odkaz.
Sponzorované odkazy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.