Pre koho je určená rýchla pôžička?

Pre koho sú určené rýchle pôžičky a ako získať rýchlu pôžičku, rýchla pôžička za jeden deň.

Často nastanú situácie, kedy je nutné čo najrýchlejšie získať finančnú hotovosť alebo úver. Najrýchlejším riešením sú rýchle pôžičky, cez telefón, internet alebo aj cez SMS. Vybavenie pôžičky v banke znamená behanie po meste, na rozdiel od toho rýchlu pôžičku vybavíte jednoducho z pohodlia svojho domova.

Minimum byrokracie, žiadne hĺbkové preverovanie klienta, aj to sú dôvody rýchlosti a úspešnosti nebankových pôžičkových spoločností.

Rýchle pôžičky sú určené pre zamestnancov, dôchodcov, invalidov, ženy na materskej, ktorý môžu zdokladovať svoj príjem či už zo zamestnania alebo z vyplácaných dávok/dôchodku od štátu.

Rovnako môže rýchlu pôžičku získať aj osoba bez pravidelného príjmu, stačí si vybrať pôžičky zabezpečené nehnuteľnosťou, bez potvrdenia o príjme a hneď máte k dispozícii stovky tisíc eur.

Pre podnikateľov a živnostníkov sú určené špeciálne rýchle pôžičky, šité na mieru podnikateľom. Či už na riešenie akútneho nedostatku financií (preklenovací úver) alebo jednoducho na optimalizáciu daňového zaťaženia (zapísaním rýchlej pôžičky do nákladov). Taktiež rýchlu pôžičku môžu získať podnikatelia a živnostníci bez ziskov a dokonca ecistujú špeciálne pôžičky pre podnikateľov v strate.

Tento obsah bol zaradený v Pôžičkové články. Zálohujte si trvalý odkaz.
Sponzorované odkazy:

6 reakcií na Pre koho je určená rýchla pôžička?

 1. Pavel Pankuch povedal:

  Mal by som záujem o poskytnutie pôžičky

 2. Silvia Melušová povedal:

  Dobry den potrebovala vy som pozicku v sume 1200EU co je k tomu potrebne Ďakujem

 3. admin povedal:

  Silvia: v prvom rade si musíte vybrať v ponuke niektorej z pôžičkových spoločností, v článku sú odkazy.

 4. ANDREA KORINEKOVA povedal:

  Dobry den som na materskej dovolenke na ktoru som nastupila tento mesiac a potrebovala by som 300eur ako postupovat,SURNE!DAKUJEM.

 5. Michal Hrubý povedal:

  Dobry den,chcel by som sa opytat,ze ked som na invalidnom dochodku,ci mam u vas sancu ziskatpozicku,potrebujem peniaze velmi surne a neviem,na koho sa mam obratit.Dakujem

 6. andrea pacachova povedal:

  zdravim potrebovala by som poziciat sumu vo vyske 3000eur na zacatie podnikania je to realne? dakujem vopred

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.