Announcement: Nebankové pôžičky

Čo je to nebanková pôžička, kde sa dostať k pôžičke, ktorú spoločnosť si vybrať, na čo si dať pozor.

Nebankové pôžičky je označenie pôžičiek poskytovaných spoločnosťami mimo bankového sektora. Tieto spoločnosti sú zapísané v registri veriteľov zverejňovaný na stránkach Národnej banky Slovenska.

Nebanková pôžička je spôsob ako sa dostať jednoducho k finančnej hotovosti aj v terajšej ekonomicky zložitej dobe, kedy banky nechcú dávať pôžičky.

Nebankové pôžičky ponúkajú súkromné spoločnosti alebo ľudia, ktorý nepracujú v bankovom sektore. Podmienky na získanie pôžičky sú omnoho miernejšie, dajú sa vybaviť cez telefón alebo cez internet.

Nebanková pôžička je spôsob, ako sa môže k peniazom dostať aj osoba zo záznamom v bankovom registry.

Najjednoduchším spôsobom ako si porovnať rýchle pôžičky je RPMN, čo znamená ročná percentuálna miera nákladov, čiže zaplatíte za pôžičku vrátane úroku a poplatkov za celý rok. Samozrejme čím nižšie je RPMN tým je nebanková pôžička lacnejšia a ľahšie ju splatíte z nižšími splátkami.

Nebankovú pôžičku ľahko vybavíte aj bez toho aby o tom vedel váš partner či manžel (ale v rámci dôvery v rodine nemusí byť dobré riešenie robiť takéto rozhodnutia bez rozhovoru s partnerom). Môžete si zobrať pôžičku napríklad na letnú dovolenku a svojmu manželovi alebo manželke pripravíte príjemné prekvapenie.

Zaujímavou výhodou nebankových pôžičiek bez dokladovania príjmu je jednoduchý spôsob ako získať peniaze bez zbytočného papierovania. Výhodou môže byť tiež to, že ich získate bez toho aby sa o tom dozvedel váš zamestnávateľ (pri pôžičkach z dokladovaným príjmom musíte zamestnávateľovi dať potvrdiť formulár o príjme).

Pri vybavovaní pôžičky si vždy pozorne prečítajte zmluvné podmienky.

Nebankova pozicka je jednoduchy sposob ako sa dostat k financnej hotovosti bez behania po bankach, vhodná náhrada za spotrebný úver.

Tento obsah bol zaradený v Pôžičkové články. Zálohujte si trvalý odkaz.
Sponzorované odkazy:

4 reakcie na Announcement: Nebankové pôžičky

  1. Attila Sziraki povedal:

    potrebujem surne 2000eur

  2. Gabika Horvatova povedal:

    Surne potrebujem pozicat 600eur

  3. Iveta Halcinova povedal:

    Poprosila by som pozicat od 3000-7000 eur. Mozem splacat 100 eur mesacne. Dakujem telefon je 0915307024.

  4. Dobrý deň tu je Peter Topoľančin potrebujem surnu pôžičku urichlene tych 200 alebo 300 eur kolko by SA DALO ĎAKEJEM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.